Kıraç Gümrük » Hakkımızda
Hakkımızda

Kıraç Gümrük Müşavirliği hizmet bütünlüğünü esas alarak , tüm faaliyet ,hizmet ve ilişkilerinde güvenilir olmayı hedeflemektedir.
İlk günden itibaren tüm iş ilişkilerinde temel dürüstlük ve güven olacaktır.Temel ilkelerimiz her zaman bizi geleceğe götürecek başarımıza yön verecektir.
Sürdürülebilir iş ilişkilerinin ,müşteri memnuniyetinin ve devamlılığın önemine inanarak hizmet kalitemizi sürekli artırarak ,müşteri sorunları kendi sorunları gibi görerek çözümler üretmeye çalşıyoruz.
Müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda talep ettikleri gümrük müşavirliği ve danışmanlık hizmetlerini zamanında, mevcut ve değişkenlik gösteren gümrük mevzuatına uygun olarak çözüm önerileri sunmayı ve bilgi paylaşımında bulunmayı bir görev kabul etmiş şirketimiz; müşterilerinin başarısını her zaman kendi başarısı olarak görür.

Kalite Politikamız
• Müşteri Bilgilerinin Tam Gizliliği.
• Uluslararası ticaret ve gümrükleme hizmetlerini her zaman müşteri beklentilerinin ötesinde sürdürebilmek.
• Gerekli bilgileri en kısa zamanda müşterilerimize sunarak müşterilerimizin iş yükünü hafifletmek ve sürekli danışmanlık vermek.
• İthalat ve ihracat konusu eşyaları istenilen yere hasarsız ve zamanında teslim etmek.
• Hizmet sürecinde oluşabilecek problemleri en hızlı şekilde gidermek, problemin nedenlerini bulup tekrarlanmaması için gereken önlemleri almak.